• Nagradzany deweloper zaprasza firmę Danfoss do działania na rzecz likwidowania niekorzystnego działania środowiskowego związanego z emisją dwutlenku węgla w Szkocji

  Scotia Homes od ponad 20 lat buduje domy w północno-wschodniej Szkocji. Firma ta stosuje programowalne termostaty pokojowe TP7001 firmy Danfoss jako część energooszczędnego systemu ogrzewania centralnego, które nowym właścicielom domów mogą przynieść bardzo duże korzyści.

 • Efektywne sterowanie ogrzewaniem
  — doskonałe połączenie

  Przez ostatnie dwie dekady Scotia Homes w Szkocji od Aberdeen po Ellon projektowało domy osiągające niższe rachunki za energię i dające mniejsze oddziaływanie związków węgla na środowisko.

  Jako uzupełnienie energooszczędności Scotia Homes stosuje programowalne termostaty Danfoss’ TP7001, aby kotły mogły pracować z optymalną wydajnością. Przy pomocy intuicyjnego interfejsu i dużego wyświetlacza TP7001 daje użytkownikom całkowitą kontrolę nad ogrzewaniem i możliwość osiągnięcia 10% zmniejszenia zużycia energii.

 • Spostrzeżenia klientów

  Proste i niezawodne

  „Nasi instalatorzy uznali, że [TP7001] jest łatwy i szybki w montażu. Ponadto stwierdzili, że cenią sobie regulatory ogrzewania firmy Danfoss ponieważ są niezawodne i z pewnością będą ich dalej używać.”

  Stylowe wzornictwo

  „Dzięki swojemu nowoczesnemu wzornictwu wyglądają naprawdę dobrze, co ma znaczenie w przypadku wyboru tego typu urządzeń dla nowych domów.”

  Gordon Gerrie
  Plumbing, Heating and Electrical Manager, Scotia Homes

   

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych