• Komfort i oszczędność energii do południa

  Tylko trzy godziny zajęło wdrożenie w pełni funkcjonalnego rozwiązania Danfoss. Instalator pojawił się rano, a już przed lunchem rodzina zaczęła oszczędzać na kosztach ogrzewania.

 • Kolejny poziom ogrzewania centralnego - inteligente termostaty

  Szybki. Prosty. Inteligentny. To dlatego rodzina pochodząca z Køge zdecydowała się zainstalować inteligentne termostaty Danfoss Link™ Connect. 
  Temperatura jest automatycznie regulowana we wszystkich pomieszczeniach zarejestrowanych w panelu centralnym Danfoss Link™ CC.
  W przypadku wyjazdu wystarczy ustawić panel Danfoss Link™ w tryb wakacyjny, aby temperatura w całym domu mogła zostać obniżona lub podniesiona do komfortowego poziomu po powrocie.   

   

 • Opinie klientów

  Energooszczędny

  „Kiedy kupiliśmy nowe rozwiązanie z serii living powiedziano nam, że możemy zaoszczędzić 23% zużycia energii. Po upływie roku obliczyliśmy, że w rzeczywistości zaoszczędziliśmy prawie 38% i od tego czasu nasze rachunki utrzymują się na tym samym, niskim poziomie, rok po roku.” 

  Ekonomicznie i ekologicznie

  „Dzięki tak znacznym oszczędnościom czas zwrotu inwestycji w termostaty jest krótszy niż trzy lata. To była niezwykle przyjemna niespodzianka i bardzo cieszy nas fakt, że dzięki temu nasz rodzinny budżet stał się mniej napięty — a przy okazji dbamy również o środowisko.”

  Birgit
  Export Engineer
  Køge, Dania

   

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych